Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher med 3 domare

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2010-01-01 00:00 210889072 IK Franke (D3H) - IFK Uppsala (D3H) Råby IP
2010-01-01 11:00 210889009 Surahammar FK (D5H) - Västerås BK 30 (D4H)
2010-01-01 15:00 210889077 IK Franke (D3H) - Arboga Södra IF (D4H) Råby IP
2010-01-01 15:00 210889197 Västerås BK 30 (DJAD1) - IFK Eskilstuna (DJAD1) Ringvallen
2010-01-01 19:45 210889024 Syrianska IF Kerbura (DERH) - Eskilstuna Babylon (D5H) 3 - 0 Wenströmska IP
2010-01-24 15:00 210889029 VFF/P93 - Syrianska IF Kerbura (DERH) Solid Park Arena
2010-01-31 11:00 210889017 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Gamla Upsala SK (D2H) 3 - 0 Solid Park Arena
2010-02-03 18:00 210889141 Syrianska IF Kerbura (D1H) - IK Franke (D3H) 6 - 1 Solid Park Arena
2010-02-07 10:00 210889045 IK Franke (D3H) - Västerås SK (DJAE) Solid Park Arena
2010-02-07 11:00 210889046 Gideonsbergs IF (D4H) - Västerås IK (D2H) 1 - 1 Solid Park Arena
2010-02-07 12:00 210889047 IK Franke (D3H) - IFK Västerås (D4H) Solid Park Arena
2010-02-07 13:00 210889048 Västerås SK (DJAE) - Gideonsbergs IF (D4H) 1 - 2 Solid Park Arena
2010-02-07 14:00 210889049 Skiljebo SK (D2H) - Västerås IK (D2H) Solid Park Arena
2010-02-07 15:00 210889050 Västerås SK (DJAE) - IFK Västerås (D4H) 3 - 0 Solid Park Arena
2010-02-07 16:00 210889051 Skiljebo SK (D2H) - Gideonsbergs IF (D4H) Solid Park Arena
2010-02-07 17:00 210889018 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Köping FF (D2H) 3 - 1 Solid Park Arena
2010-02-13 13:00 210889145 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Carlstad United BK (D1H) 1 - 0 Solid Park Arena
2010-02-14 10:00 210889037 IK Franke (D3H) - Skiljebo SK (D2H) Solid Park Arena
2010-02-14 11:00 210889038 Gideonsbergs IF (D4H) - IFK Västerås (D4H) 1 - 1 Solid Park Arena
2010-02-14 12:00 210889039 Västerås SK (DJAE) - Västerås IK (D2H) 2 - 1 Solid Park Arena
2010-02-14 13:00 210889040 IK Franke (D3H) - Gideonsbergs IF (D4H) Solid Park Arena
2010-02-14 14:00 210889041 IFK Västerås (D4H) - Västerås IK (D2H) Solid Park Arena
2010-02-14 15:00 210889042 Skiljebo SK (D2H) - Västerås SK (DJAE) Solid Park Arena
2010-02-14 16:00 210889043 IK Franke (D3H) - Västerås IK (D2H) Solid Park Arena
2010-02-14 17:00 210889044 IFK Västerås (D4H) - Skiljebo SK (D2H) Solid Park Arena
2010-02-20 10:30 210889108 Västerås SK (DJAE) - Djurgårdens IF (DJA) Wenströmska IP
2010-02-20 11:00 210889144 Västerås BK 30 (D1D) - Gustafs GoIF (D2D) 0 - 3 Solid Park Arena
2010-02-20 12:15 210889109 Västerås SK (DPA) - Djurgårdens IF (DPA) Wenströmska IP
2010-02-20 13:00 210889146 Skiljebo SK (D2H) - IFK Eskilstuna (D3H) Hamre IP
2010-02-20 14:00 210889110 Västerås SK (RP16S) - FC Järfälla (DP16) 4 - 1 Wenströmska IP
2010-02-20 15:00 210889052 Gideonsbergs IF (D2D) - Bollstanäs SK (D1D) Solid Park Arena
2010-02-20 15:00 210889216 Sala FF (D4H) - IK Nordia (D4H) 0 - 0 Tegelvallen
2010-02-21 13:00 210889112 Västerås SK (RP16S) - BKV Norrtälje (DP16) Solid Park Arena
2010-02-24 18:00 210889019 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Enköping SK (D2H) 3 - 1 Solid Park Arena
2010-02-25 18:00 210889090 Västerås IK (D2H) - Köping FF (D2H) Wenströmska IP
2010-02-27 09:30 210889238 Västerås SK (DPA) - Kolsva IF (D4H) 3 - 5 Solid Park Arena
2010-02-27 11:00 210889008 Surahammar FK (D5H) - Dingtuna GIF (D6H) 6 - 0 Trollebo IP
2010-02-27 11:15 210889234 Västerås SK (DJAE) - Sala FF (D4H) 1 - 3 Solid Park Arena
2010-02-27 13:00 210889143 Munktorps BK (D4H) - Frövi IK (D5H) Kristinelunds Sportfält
2010-02-27 13:00 210889147 Skiljebo SK (D2H) - Gamla Upsala SK (D2H) Hamre IP
2010-02-27 13:00 210889230 Västerås IK (DERH) - Ransta IK (D5H) Solid Park Arena
2010-02-27 15:00 210889004 Kungsör BK (D4H) - Malmköpings IF (D4H) Kristinelunds Sportfält
2010-02-27 15:00 210889053 Gideonsbergs IF (D2D) - FC Djursholm (D2D) Solid Park Arena
2010-02-27 15:00 210889058 Irsta IF (D4H) - IK Nordia (D4H) 1 - 2 Hamre IP
2010-02-28 11:00 210889099 IFK Västerås (D4H) - Syrianska IF Kerbura (DERH) Solid Park Arena
2010-02-28 11:00 210889129 Gideonsbergs IF (D4H) - Torshälla-Nyby IS (D5H) 5 - 4 Solid Park Arena
2010-02-28 13:00 210889122 Kolsva IF (D4H) - Östansbo IS (D4H) 0 - 2 Kristinelunds Sportfält
2010-02-28 13:00 210889164 Västerås BK 30 (D1D) - KIF Örebro DUFF (D2D) Solid Park Arena
2010-02-28 17:00 210889089 Tillberga IK (D5H) - Västerås BK 30 (D4H) Solid Park Arena
2010-03-01 16:30 210889237 Västerås SK FK (D1H) - Västerås IK (D2H) Solid Park Arena
2010-03-06 11:00 210889130 Gideonsbergs IF (D4H) - BK Sport (D5H) Wenströmska IP
2010-03-06 11:00 210889165 Västerås BK 30 (D1D) - Västerås IK (D3D) Solid Park Arena
2010-03-06 11:00 210889239 Surahammar FK (D5H) - Assyriska FC (D7H) 4 - 3 Trollebo IP
2010-03-06 12:00 210889219 Fagersta Södra IK (D4H) - Östansbo IS (D4H) 3 - 0 Fagerliden
2010-03-06 13:00 210889021 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Västerås IK (D2H) 4 - 3 Solid Park Arena
2010-03-06 13:00 210889064 Hallstahammar SK (D4H) - Skogstorps GoIF (D4H) Trollebo IP
2010-03-06 13:00 210889069 IK Franke (D3H) - IK Viljan (D4H) 2 - 1 Råby IP
2010-03-06 13:00 210889148 Skiljebo SK (D2H) - Köping FF (D2H) Hamre IP
2010-03-06 13:00 210889157 Munktorps BK (D4H) - Kungsör BK (D4H) Kristinelunds Sportfält
2010-03-06 13:00 210889240 IFK Västerås (D4H) - Triangelns IK (D5H) Wenströmska IP
2010-03-06 15:00 210889031 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - IK Nordia (D4H) 2 - 4 Trollebo IP
2010-03-06 15:00 210889059 Irsta IF (D4H) - Irsta IF (D2RH) 6 - 5 Hamre IP
2010-03-06 15:00 210889113 Västerås SK FK (D1H) - IF Sylvia (D1H) Solid Park Arena
2010-03-06 15:15 210889241 Frövi IK (D5H) - IFK Grängesberg (D5H) Kristinelunds Sportfält
2010-03-06 17:00 210889100 IFK Västerås FK (DPA) - Enköpings SK (DPA) Solid Park Arena
2010-03-06 17:00 210889192 Romfartuna GIF (D5H) - Fanna BK (D5H) 3 - 2 Ringvallen
2010-03-07 11:00 210889181 Dingtuna GIF (D6H) - Tortuna SK (D6H) 0 - 3 Råby IP
2010-03-07 11:00 210889242 Syrianska IF Kerbura (DERH) - Västerås SK, U (D7H) 2 - 7 Solid Park Arena
2010-03-07 13:00 210889135 Götlunda IF (D3D) - Frövi IK (D3D) 0 - 4 Kristinelunds Sportfält
2010-03-07 13:00 210889217 Barkarö SK (D3D) - Östervåla IF (D3D) Solid Park Arena
2010-03-07 15:00 210889073 IK Franke (D3D) - Fanna BK (D3D) Råby IP
2010-03-07 15:00 210889078 Arboga Södra IF (DERH) - Fellingsbro GoIF (D5H) Gäddgårdsvallens IP
2010-03-07 15:00 210889151 Skiljebo SK (DJAD1) - IK Brage (DJA) Hamre IP
2010-03-07 15:00 210889184 Gideonsbergs IF (D2D) - Västanfors IF (D2D) 2 - 1 Solid Park Arena
2010-03-07 17:00 210889193 Romfartuna GIF (D5H) - Tärnsjö IF (D5H) 3 - 2 Råby IP
2010-03-13 09:00 210889095 Skultuna IS (D5H) - Norrby SK (D5H) 3 - 2 Solid Park Arena
2010-03-13 09:00 210889225 Wahlsta SK (D6H) - Grällsta IF (D5H) Kristinelunds Sportfält
2010-03-13 11:00 210889010 Surahammar FK (D5H) - Sköllersta IF (D4H) 2 - 1 Trollebo IP
2010-03-13 11:00 210889057 Himmeta IF (D7H) - Värhulta AIS (D6H) 1 - 6 Kristinelunds Sportfält
2010-03-13 11:00 210889116 Västerås SK (DJAE) - Enskede IK (DJA) 3 - 1 Wenströmska IP
2010-03-13 11:00 210889125 IK Oden (D5H) - Knarrbacken FC (D6H) 1 - 4 Råby IP
2010-03-13 11:00 210889166 Västerås BK 30 (D3D) - Sala FF (D4D) Ringvallen
2010-03-13 12:00 210889220 Fagersta Södra IK (D4H) - Smedjebackens FK (D4H) 3 - 0 Fagerliden
2010-03-13 13:00 210889020 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Hammarby TFF (D2H) 0 - 3 Solid Park Arena
2010-03-13 13:00 210889065 Hallstahammar SK (D4H) - IK Nordia (D4H) Trollebo IP
2010-03-13 13:00 210889149 Skiljebo SK (D2H) - Karlstad BK (D2H) 1 - 0 Hamre IP
2010-03-13 13:00 210889198 Västerås BK 30 (D4H) - BK Sport (D5H) 1 - 0 Ringvallen
2010-03-13 13:15 210889177 Forsby FF (D3D) - Skiljebo SK (D3D) Kristinelunds Sportfält
2010-03-13 14:30 210889185 Västanfors IF (D2D) - Valbo FF (D2D) 1 - 3 Fagerliden
2010-03-13 15:00 210889032 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - IK Sturehov (D4H) 4 - 3 Trollebo IP
2010-03-13 15:00 210889070 IK Franke (D3H) - Ludvika FK (D3H) Råby IP
2010-03-13 15:00 210889114 Västerås SK FK (D1H) - Eskilstuna City (D2H) Solid Park Arena
2010-03-13 15:00 210889115 Västerås SK (DPA) - Dalkurd FF (DJA) 3 - 1 Ringvallen
2010-03-13 15:00 210889131 Gideonsbergs IF (D4H) - Skogstorps GoIF (D4H) 2 - 1 Wenströmska IP
2010-03-13 15:00 210889152 Skiljebo SK (DJAD1) - Dalkurd FF (DJA) Hamre IP
2010-03-13 17:00 210889054 Gideonsbergs IF (D2D) - Skiljebo SK P95 3 - 6 Solid Park Arena
2010-03-13 17:00 210889138 Arboga Södra IF (D4H) - FK Bosna 92 (D3H) 3 - 2 Trollebo IP
2010-03-14 10:00 210889139 Västmanland F94:1 - Örebro F94 Hamre IP
2010-03-14 11:00 210889086 Gideonsberg IF (D3D) - Slagsta United (D3D) Solid Park Arena
2010-03-14 11:00 210889194 Romfartuna GIF (D5H) - IK Nordia (D4H) 1 - 1 Råby IP
2010-03-14 11:00 210889243 Fellingsbro GoIF (D5H) - IFK Lindesberg (D6H) Kristinelunds Sportfält
2010-03-14 11:30 210889140 VFF/F 94 lag 2 - Örebro F94 Hamre IP
2010-03-14 13:00 210889127 VFF/P 95 - Västerås IK (P94) Solid Park Arena
2010-03-14 13:00 210889158 Munktorps BK (D4H) - Ervalla SK (D4H) Kristinelunds Sportfält
2010-03-14 14:30 210889128 VFF/P 95 - IK Franke P94 1 - 2 Solid Park Arena
2010-03-14 15:00 210889060 Irsta IF (D4H) - IFK Västerås (D4H) 0 - 1 Hamre IP
2010-03-14 16:00 210889102 IFK Västerås FK (DPA) - IFK Eskilstuna (DJAD1) Solid Park Arena
2010-03-14 17:00 210889025 Syrianska IF Kerbura (DERH) - Sala FF (D4H) 3 - 5 Wenströmska IP
2010-03-14 18:00 210889218 Barkarö SK (D3D) - Hällbybrunns IF (D3D) 2 - 2 Solid Park Arena
2010-03-14 19:00 210889076 IK Franke (D3D) - IK Sturehov (D3D) Råby IP
2010-03-15 19:30 210889205 Västerås IK (D2H) - Tillberga IK (D5H) Solid Park Arena
2010-03-19 19:45 210889026 Syrianska IF Kerbura (DERH) - BK Forward (DERH) 1 - 5 Wenströmska IP
2010-03-20 09:00 210889231 Västerås IK (DERH) - Norrby SK (D5H) Solid Park Arena
2010-03-20 11:00 210889011 Surahammar FK (D5H) - Gideonsbergs IF (D4H) 2 - 3 Trollebo IP
2010-03-20 11:00 210889092 Västerås IK (D2H) - Eskilstuna City (D2H) Solid Park Arena
2010-03-20 11:00 210889199 Västerås BK 30 (DJAD1) - Irsta IF (DHJ) Ringvallen
2010-03-20 11:00 210889248 Skultuna IS (D5H) - Västerås SK, U (D7H) 2 - 0 Wenströmska IP
2010-03-20 12:00 210889221 Fagersta Södra IK (D4H) - Avesta AIK (D4H) 0 - 3 Fagerliden
2010-03-20 13:00 210889055 Gideonsbergs IF (D2D) - Triangelns IK (D2D) 3 - 0 Solid Park Arena
2010-03-20 13:00 210889066 Hallstahammar SK (D4H) - Flens IF-Södra (D4H) Trollebo IP
2010-03-20 13:00 210889200 Västerås BK 30 (D4H) - IK Viljan (D4H) Ringvallen
2010-03-20 13:15 210889178 Forsby FF (D3D) - Västerås IK (D3D) 1 - 2 Kristinelunds Sportfält
2010-03-20 14:30 210889186 Västanfors IF (D2D) - Stensätra IF (D2D) 0 - 0 Fagerliden
2010-03-20 15:00 210889005 Kungsör BK (D4H) - Eskilstuna Södra (D4H) 2 - 3 Kristinelunds Sportfält
2010-03-20 15:00 210889061 Irsta IF (D4H) - Kvicksunds SK (D5H) 6 - 1 Hamre IP
2010-03-20 15:00 210889117 Västerås SK (DJAE) - Enköpings SK (DJA) 3 - 0 Wenströmska IP
2010-03-20 15:00 210889167 Västerås BK 30 (D3D) - Arboga Södra IF (D4D) Ringvallen
2010-03-20 16:00 210889229 Kazakiska IF (D8H) - London Kazak FC 1 - 1 Råby IP
2010-03-20 17:00 210889033 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Hällbybrunns IF (D5H) 0 - 3 Trollebo IP
2010-03-20 17:00 210889111 Västerås SK (RP16S) - Huddinge IF (P16) Solid Park Arena
2010-03-20 17:00 210889244 Köping FF (D2H) - BK Forward (D1H) 1 - 3 Kristinelunds Sportfält
2010-03-21 09:00 210889226 Wahlsta SK (D6H) - Köping FF (DHJ) Kristinelunds Sportfält
2010-03-21 12:00 210889235 Rytterne IS (D3D) - Örebro SK Söder (D3D) 2 - 0 Trollebo IP
2010-03-21 13:00 210889159 Munktorps BK (D4H) - Bäckby IF (D4H) Kristinelunds Sportfält
2010-03-21 13:00 210889249 Västerås BK 30 (D1D) - QBIK (D1D) Solid Park Arena
2010-03-21 15:00 210889056 Gideonsbergs IF (D2D) - AIK (D2D) 5 - 3 Solid Park Arena
2010-03-21 15:00 210889080 Arboga Södra IF (DERH) - BK Sport (D5H) Gäddgårdsvallens IP
2010-03-21 15:00 210889153 Skiljebo SK (DJAD1) - IFK Eskilstuna (DJAD1) Hamre IP
2010-03-21 17:00 210889103 IFK Västerås FK (DPA) - Sala FF (DHJ) Solid Park Arena
2010-03-21 17:00 210889137 Götlunda IF (D3D) - Rynninge IK (D4D) Kristinelunds Sportfält
2010-03-21 17:00 210889172 Skiljebo SK (D3D) - Hällbybrunns IF (D3D) Hamre IP
2010-03-23 18:00 210889171 Västerås BK 30 (D1D) - Eskilstuna United (D1D) Solid Park Arena
2010-03-23 18:00 210889250 Västerås BK 30 (D1D) - Eskilstuna United (D1D) Solid Park Arena
2010-03-24 19:00 210889123 Kolsva IF (D4H) - Hällbybrunns IF (D5H) 3 - 0 Kristinelunds Sportfält
2010-03-24 19:00 210889245 Sala FF (D4H) - Tärnsjö IF (D5H) 3 - 0 Tegelvallen
2010-03-24 19:30 210889252 Fagersta Södra IK (D4H) - Ludvika FK (D3H) Fagerliden
2010-03-27 10:00 210889254 IK Franke (DERH) - Wiggbyholm (D4H) Solid Park Arena
2010-03-27 12:00 210889253 Västerås BK 30 (D4H) - Wiggbyholm (D4H) Solid Park Arena
2010-03-27 13:00 210889119 Västerås SK (DPA) - Ursvik IK (DPA) 2 - 1 Wenströmska IP
2010-03-27 15:30 210889168 Västerås BK 30 (D1D) - Gamla Upsala SK (D2D) Trollebo IP
2010-03-28 13:00 210889246 Kungsör BK (DERH) - Värhulta AIS (D6H) Centralvallen
2010-03-28 15:00 210889104 IFK Västerås (D4H) - Skogstorps GoIF (D4H) Solid Park Arena
2010-03-28 17:00 210889154 Skiljebo SK (DJAD1) - Köping FF (DHJ) Hamre IP
2010-03-28 17:00 210889233 Norrby SK (D5H) - Fjärdhundra SK (D6H) Tegelvallen
2010-03-28 19:00 210889074 IK Franke (D3D) - BK Sport (D3D) Råby IP
2010-03-29 18:00 210889150 Skiljebo SK (D2H) - Enköping SK (D2H) Hamre IP
2010-03-30 21:00 210889251 Västerås IK (DERH) - Sala FF (D4H) Solid Park Arena
2010-04-01 14:30 210889120 Västerås SK (DJAE) - IK Brage (DJA) Solid Park Arena
2010-04-01 16:00 210889121 Västerås SK (DPA) - Avesta AIK (DPA) 3 - 0 Wenströmska IP
2010-04-01 17:30 210889071 IK Franke (D3H) - Kolsva IF (D4H) Råby IP
2010-04-01 18:00 210889063 Hallstahammar SK (D4H) - Malmköpings IF (D4H) Trollebo IP
2010-04-01 18:00 210889222 Fagersta Södra IK (D4H) - Nyhammars IF (D4H) 0 - 0 Fagerliden
2010-04-02 11:00 210889093 Västerås IK (D2H) - Västerås SK FK (D1H) Solid Park Arena
2010-04-02 11:00 210889227 Wahlsta SK (D6H) - Ransta IK (D5H) Kristinelunds Sportfält
2010-04-02 13:00 210889027 Syrianska IF Kerbura (DERH) - Örebro Syrianska BK (D3H) 6 - 1 Solid Park Arena
2010-04-02 13:00 210889081 Arboga Södra IF (D4H) - Immetorps BK (D4H) 2 - 4 Trollebo IP
2010-04-02 13:00 210889211 Västmanland F94:1 - Södermanland F 16 Hamre IP
2010-04-02 14:10 210889212 Västmanland F94:1 - Södermanland F 16 Hamre IP
2010-04-02 15:00 210889034 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - BK Sport (D5H) 0 - 3 Trollebo IP
2010-04-02 15:00 210889105 IFK Västerås (D4H) - IK Viljan (D4H) Solid Park Arena
2010-04-02 15:30 210889213 VFF/F 95 - Södermanland F 15 Hamre IP
2010-04-02 16:00 210889183 Köping FF (D2H) - Enhörna IF (D3H) 4 - 2 Kristinelunds Sportfält
2010-04-02 16:45 210889214 VFF/F 95 - Södermanland F 15 Hamre IP
2010-04-02 18:00 210889062 Irsta IF (D4H) - Skogstorps GoIF (D4H) 2 - 3 Hamre IP
2010-04-03 13:00 210889160 Munktorps BK (D4H) - Medåkers IF (D6H) Kristinelunds Sportfält
2010-04-03 13:00 210889256 Dingtuna GIF (D6H) - Västerås SK, U (D7H) Ringvallen
2010-04-04 11:00 210889207 Tortuna SK (D6H) - Al Salam SK (D6H) Hamre IP
2010-04-05 11:00 210889087 Gideonsberg IF (D3D) - BK Sport (D3D) Solid Park Arena
2010-04-05 11:00 210889170 Västerås BK 30 (D3D) - Fanna BK (D3D) Ringvallen
2010-04-05 12:00 210889223 Fagersta Södra IK (D4H) - IFK Grängesberg (D5H) 6 - 1 Fagerliden
2010-04-05 13:00 210889022 Syrianska IF Kerbura (D1H) - Sollentuna United (D2H) 6 - 1 Solid Park Arena
2010-04-05 13:00 210889067 Hallstahammar SK (D4H) - Hällbybrunns IF (D5H) 1 - 2 Trollebo IP
2010-04-05 13:00 210889201 Västerås BK 30 (D4H) - Eskilstuna Södra (D4H) Ringvallen
2010-04-05 13:00 210889258 Skiljebo SK (D2H) - Akropolis IF (D2H) Hamre IP
2010-04-05 15:00 210889124 Kolsva IF (D4H) - Torshälla-Nyby IS (D5H) Kristinelunds Sportfält
2010-04-05 15:00 210889126 IK Oden (D5H) - Tärnsjö IF (D5H) 1 - 5 Råby IP
2010-04-05 15:00 210889132 Gideonsbergs IF (D4H) - Smedjebackens FK (D4H) 2 - 5 Solid Park Arena
2010-04-05 15:00 210889155 Skiljebo SK (DJAD1) - Triangelns IK (DJAD1) Hamre IP
2010-04-05 15:10 210889188 Surahammars FK (D4D) - Norrby SK (D3D) 0 - 4 Trollebo IP
2010-04-05 16:00 210889190 Virsbo IF (D6H) - Riddarhytte SK (D7H) 1 - 6 Fagerliden
2010-04-05 17:00 210889014 Värhulta AIS (D6H) - Fellingsbro GOIF (D7H) Arunavallen
2010-04-05 17:00 210889173 Skiljebo SK (D3D) - Bråtens IK (D3D) Hamre IP
2010-04-05 17:00 210889195 Romfartuna GIF (D5H) - Krylbo IF (D5H) Solid Park Arena
2010-04-05 17:00 210889259 Kungsör BK (D4H) - IK Viljan (D4H) 4 - 1 Kristinelunds Sportfält
2010-04-10 09:00 210889228 Wahlsta SK (D6H) - IK Oden (D5H) Kristinelunds Sportfält
2010-04-10 11:00 210889161 Munktorps BK (D4H) - Fellingsbro GoIF (D5H) Kristinelunds Sportfält
2010-04-10 11:00 210889261 Skultuna IS (D5H) - Romfartuna GIF (D5H) 1 - 2 Råby IP
2010-04-10 13:00 210889023 Syrianska IF Kerbura (D1H) - IK Frej (D2H) 1 - 1 Wenströmska IP
2010-04-10 13:15 210889179 Forsby FF (D3D) - Arboga Södra IF (D4D) Kristinelunds Sportfält
2010-04-10 15:00 210889006 Kungsör BK (D4H) - Ludvika FK (D3H) 0 - 1 Kristinelunds Sportfält
2010-04-10 15:00 210889255 Bosnisk SK (D6H) - Stallarholmens SK (D6H) Ringvallen
2010-04-11 11:00 210889208 Tortuna SK (D6H) - Virsbo IF (D6H) Hamre IP
2010-04-11 12:00 210889035 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Torshälla-Nyby IS (D5H) 0 - 2 Trollebo IP
2010-04-11 13:00 210889015 Värhulta AIS (D6H) - Arboga Södra IF (DERH) Gäddgårdsvallens IP
2010-04-11 14:00 210889257 Hallstahammar SK (D4H) - Tillberga IK (D5H) Trollebo IP
2010-04-11 15:00 210889075 IK Franke (D3D) - Flens IF-Södra (D3D) Råby IP
2010-04-11 15:00 210889106 IFK Västerås FK (DPA) - Eskilstuna City (DPA) Wenströmska IP
2010-04-11 17:00 210889028 Syrianska IF Kerbura (DERH) - Enköpings IS (D4H) 1 - 0 Wenströmska IP
2010-04-11 17:00 210889156 Skiljebo SK (DJAD1) - Sala FF (DHJ) Hamre IP
2010-04-11 17:00 210889204 Västerås IK (D2H) - Adolfsbergs IK (D3H) Solid Park Arena
2010-04-11 19:00 210889260 IFK Västerås (D4H) - Bosnisk SK (D6H) Hamre IP
2010-04-12 19:30 210889202 Västerås BK 30 (D4H) - IK Nordia (D4H) Ringvallen
2010-04-13 21:00 210889232 Västerås IK (DERH) - Skogstorps GoIF (D4H) Wenströmska IP
2010-04-17 11:00 210889107 IFK Västerås (D4H) - IK Nordia (D4H) 1 - 4 Solid Park Arena
2010-04-17 11:00 210889133 Gideonsbergs IF (D4H) - Tillberga IK (D5H) 1 - 2 Wenströmska IP
2010-04-17 11:00 210889206 IK Oden (D5H) - Skultuna IS (D5H) Råby IP
2010-04-17 11:00 210889270 Irsta IF (D4H) - Torshälla-Nyby IS (D5H) 1 - 1 Hamre IP
2010-04-17 13:00 210889007 Kungsör BK (D4H) - Laxå IF (D4H) 3 - 0 Björlidens IP
2010-04-17 13:00 210889068 Hallstahammar SK (D4H) - Skinnskattebergs SK (D5H) Trollebo IP
2010-04-17 13:00 210889203 Västerås BK 30 (DJAD1) - IK Franke (DHJ) Ringvallen
2010-04-17 14:00 210889084 Arboga Södra IF (D4H) - Eskilstuna Södra (D4H) 0 - 0 Arunavallen
2010-04-17 15:00 210889162 Munktorps BK (D4H) - Värhulta AIS (D6H) Kristinelunds Sportfält
2010-04-17 16:00 210889196 Romfartuna GIF (D5H) - Norrby SK (D5H) Solid Park Arena
2010-04-18 09:00 210889182 Köping FF (DHJ) - Wahlsta SK (D6H) 3 - 1 Kristinelunds Sportfält
2010-04-18 11:00 210889210 Tortuna SK (D6H) - Romfartuna GIF (D5H) 2 - 2 Hamre IP
2010-04-18 13:00 210889163 Munktorps BK (D4H) - Forsby FF (D7H) 1 - 8 Kristinelunds Sportfält
2010-04-18 15:00 210889262 VFF/F 95 - Örebro F95 2 - 1 Kvicksunds Idrottsplats
2010-04-18 15:00 210889271 Västerås BK 30 (D4H) - Smedjebackens FK (D4H) Ringvallen
2010-04-18 15:15 210889180 Forsby FF (D3D) - Västanfors IF (D2D) Kristinelunds Sportfält
2010-04-18 16:00 210889191 Virsbo IF (D6H) - Riddarhytte SK (D7H) 3 - 1 Virsbo IP
2010-04-18 17:00 210889175 Skiljebo SK (D3D) - Torshälla-Nyby IS (D4D) Hamre IP
2010-04-18 17:00 210889263 VFF/F 95 - Örebro F95 Kvicksunds Idrottsplats
2010-04-21 18:30 210889247 Kungsör BK (DERH) - Nyckelby IF (D6H) 5 - 2 Björlidens IP
2010-04-23 18:30 210889272 Värhulta AIS (D6H) - Nyckelby IF (D6H) Arunavallen
2010-04-24 12:00 210889187 Västanfors IF (D2D) - Västerås BK 30 (D3D) 4 - 2 Fagerliden
2010-04-25 09:00 210889264 Sala FF F97 - Enköpings SK F97 Ringvallen
2010-04-25 10:00 210889265 Västerås BK 30 F97 - Eskilstuna United DFF F96 Ringvallen
2010-04-25 11:00 210889209 Tortuna SK (D6H) - FC Sporting Västerås (D7H) Hamre IP
2010-04-25 11:00 210889266 Västerås BK 30 F97 - Sala FF F97 Ringvallen
2010-04-25 12:00 210889267 Eskilstuna United DFF F96 - Enköpings SK F97
2010-04-25 13:00 210889215 Skiljebo SK (DJAD1) - IK Franke (DHJ) Hamre IP
2010-04-25 15:00 210889174 Skiljebo SK (D3D) - Sala FF (D4D) Hamre IP
2010-04-25 15:00 210889268 Eskilstuna United DFF F96 - Sala FF F97 Ringvallen
2010-04-25 16:00 210889269 Västerås BK 30 F97 - Enköpings SK F97 Ringvallen
2010-06-02 19:00 210889030 Kungsör BK (D4H) - Åtvidabergs FF (DALH) 0 - 4 Runevallen
2010-06-28 19:30 210889274 VFF/P 95 - Gestrikland P 95 Tegelvallen
2010-07-18 13:00 210889277 Gideonsbergs IF (D2D) - Glanshammars IF (D2D) 1 - 0 Solid Park Arena
2010-07-20 19:00 210889275 IK Franke (D3H) - Köping FF (D2H) 2 - 2 Råby IP
2010-07-27 18:00 210889278 Västerås BK 30 (D1D) - IFK Gävle (D2D) Solid Park Arena
2010-07-28 19:45 210889282 Syrianska IF Kerbura (D1H) - IK Sleipner (D1H) 2 - 1 Solid Park Arena
2010-07-30 19:00 210889279 Arboga Södra IF (D4H) - Sköllersta IF (D4H) Ekbackens IP
2010-07-30 19:00 210889284 Kungsör BK (D4H) - Örebro Syrianska IF (D5H) Runevallen
2010-07-31 14:00 210889290 IK Oden (D5H) - Kolsva IF (D4H)
2010-08-01 13:15 210889286 Västerås SK FK (D1H) - Dalkurd FF (D1H) Solid Park Arena
2010-08-01 15:00 210889273 Västerås BK 30 (D4H) - IFK Lidingö (D4H) Solid Park Arena
2010-08-01 15:00 210889287 Hallstahammar SK (DHJ) - Medåkers IF (D6H) Trollebo IP
2010-08-01 16:00 210889289 Gideonsbergs IF (D4H) - Gamlis FF (D4H) 5 - 4 Önsta IP
2010-08-01 17:15 210889288 AIK (D2D) - KIF Örebro DFF (DAD) Solid Park Arena
2010-08-02 19:00 210889281 Tillberga IK (D5H) - IFK Västerås (D4H) 3 - 1 Hubbovallen
2010-08-02 19:00 210889285 Kungsör BK (DERH) - Värhulta AIS (D6H) 13 - 1 Runevallen
2010-08-03 19:00 210889283 Hallstahammar SK (D4H) - Munktorps BK (D4H) Trollebo IP
2010-08-04 19:00 210889276 Gideonsbergs IF (D4H) - Möklinta IF (D5H) 7 - 0 Önsta IP
2010-08-05 18:00 210889295 Västerås BK 30 (D4H) - Romfartuna GIF (D5H) Ringvallen
2010-08-05 19:00 210889280 Arboga Södra IF (D4D) - Frövi IK (D3D) 4 - 4 Ekbackens IP
2010-08-07 15:00 210889296 Tuna-Ekeby BK (D8H) - Bosnisk SK (D6H) 7 - 3 Ekliden IP
2010-08-11 19:00 210889297 Dingtuna GIF (D6H) - Västerås SK, U (D7H) 15 - 3 Tingsliden
2010-08-14 09:15 210889291 VFF/F96 lag 1 - VFF/F96 lag 2 Trollebo IP
2010-08-14 09:15 210889292 Västmanland P94:1 - Västmanland P96:2 Trollebo IP
2010-08-14 12:00 210889293 VFF/F96 lag 3 - VFF/F96 lag 4 Trollebo IP
2010-08-14 12:00 210889294 VFF/P96 lag 3 - VFF/P96 lag 4 Trollebo IP
2010-08-31 18:00 210889298 Köping FF (D2H) - Örebro SK (DAH) 0 - 5 Köpings IP
2010-10-02 14:00 210889303 Arboga Södra IF (D4H) - Arboga Södra IF (DERH)
2010-10-09 09:15 210889299 VFF/F96 lag 1 - VFF/F96 lag 2 1 - 1 Ringvallen
2010-10-09 09:15 210889301 Västmanland P94:1 - Västmanland P96:2 Råby IP
2010-10-09 11:45 210889300 VFF/F96 lag 3 - VFF/F96 lag 4 Ringvallen
2010-10-09 11:45 210889302 VFF/P96 lag 3 - VFF/P96 lag 4 Råby IP
2010-10-09 13:00 210889304 Västmanland F94:1 - Dalarnas FF F16 Hamre IP
2010-10-13 19:30 210889305 Västmanland P94:1 - Södermanland P16 Solid Park Arena
2010-10-28 18:00 210889306 Skiljebo SK (D2H) - Köping FF (D2H) 2 - 2 Hamre IP
2010-10-31 11:00 210889307 Västmanland P94:1 - Tillberga IK (D5H) Solid Park Arena
2010-11-03 18:00 210889308 Västmanland P94:1 - Uppland P16 Solid Park Arena
Maif Vatten

Postadress:
Motala AIF FK - Fotboll
Bangårdsgatan 3
59135 Motala

Kontakt:
Tel: 0141223250, 0141223263
Fax: 0141211288
E-post: This is a mailto link

Se all info