Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Örebro Fotboll

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-01-22 20:00 120889001 Örebro SK FK U16 - Mariebergs IK (D5H) 9 - 1 Behrn Arena
2018-01-27 12:30 120889002 Örebro SK FK (U17) - IF Brommapojkarna (U17) 1 - 2 Behrn Arena
2018-01-27 13:00 120889007 BK Forward (D1H) - Örebro Syrianska IF (D2H) 1 - 0 Trängens IP Konstgräs
2018-01-27 14:45 120889003 Örebro SK FK U16 - IF Brommapojkarna (U16) 2 - 0 Behrn Arena
2018-01-28 12:00 120889011 KIF Örebro DFF (Elitettan) - Karlslunds IF HFK (P15) 0 - 4 Behrn Arena
Omgång 2
120889016 IFK Kumla (D3H) - Scandinavian FC Örebro (D3H)
120889029 Nora BK (U21) - Ervalla SK (D4H)
2018-02-03 10:10 120889074 Nora BK (D2H) - Karlslunds IF HFK (D1H) 3 - 2 Karlslund Arena
2018-02-03 12:00 120889070 BK Forward (U17) - Rynninge IK (U17) Pettersbergs IP, konstgräs
2018-02-03 13:00 120889012 KIF Örebro DFF (F19) - Djurgårdens DFF (F19) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-02-03 13:30 120889004 Örebro Syrianska IF (D2H) - Eskilstuna City FK (D2H) 6 - 0 Karlslund Arena
2018-02-04 14:00 120889075 KIF Örebro DFF (Elitettan) - Hovsta IF (P15) Behrn Arena
2018-02-04 17:45 120889067 Hidingsta IK (D5H) - Laxå IF (D5H) 6 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-02-05 20:00 120889073 Örebro SK FK (U19) - Vretstorps IF (D4H) Behrn Arena
2018-02-09 18:15 120889023 IK Sturehov (D4H) - Lillån FK (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-02-10 12:00 120889018 Ervalla SK (D4H) - Mariebergs IK (D5H) Lillåvallen Konstgräs
2018-02-10 13:00 120889077 BK Forward (D1H) - FK Bosna 92 (D3H) Trängens IP Konstgräs
2018-02-10 14:15 120889020 Karlslunds IF HFK (D1H) - Carlstad United BK (D1H) 1 - 1 Karlslund Arena
2018-02-10 14:30 120889015 IFK Kumla (D3H) - Vretstorps IF (D4H) Kumla IP
2018-02-10 16:00 120889087 Örebro (P03) - Örebro (P03) 5 - 1 Trängens IP Konstgräs
2018-02-10 16:40 120889049 IFK Kumla (U16) - Frövi IK (U16) Kumla IP
2018-02-11 11:00 120889038 IFK Kumla (U17) - Mariebergs IK (U-lag) Kumla IP
2018-02-11 16:15 120889078 Adolfsbergs IK (U19) - Hidingsta IK (D5H) 1 - 5 Lugnets IP Konstgräs
2018-02-17 10:00 120889095 Nora BK (U21) - Lillån FK (D4H) 0 - 4 Lillåvallen Konstgräs
2018-02-17 13:10 120889061 Mariebergs IK (B) - Frövi IK (D6H) Allévallen, konstgräs
2018-02-17 13:15 120889024 IK Sturehov (D4H) - Forshaga IF (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-02-17 14:15 120889021 Karlslunds IF HFK (D1H) - Rynninge IK (D1H) 2 - 0 Karlslund Arena
2018-02-18 14:00 120889081 Hidingsta IK (D5H) - Mariebergs IK (D5H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-02-18 14:00 120889108 KIF Örebro DFF (F19) - Hertzöga BK (D2D) Behrn Arena
2018-02-18 16:00 120889028 Nora BK (D2H) - Värmbols FC (D2H) 1 - 2 Karlslund Arena
2018-02-18 16:10 120889096 Adolfsbergs IK (U19) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) Lugnets IP Konstgräs
2018-02-23 16:20 120889117 KIF Örebro DFF (Elitettan) - BK Forward (P15) Behrn Arena
2018-02-23 18:15 120889025 IK Sturehov (D4H) - IFK Örebro (D4H) 1 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-02-24 10:10 120889064 IF Eker Örebro (D4H) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) 8 - 1 Lillåvallen Konstgräs
2018-02-24 10:15 120889128 Latorps IF (D4H) - Vretstorps IF (D4H) Karlslund Arena
2018-02-24 12:00 120889008 BK Forward (D1H) - Rynninge IK (D1H) 1 - 0 Karlslund Arena
2018-02-24 13:15 120889026 IK Sturehov (D4H) - Mariebergs IK (D5H) 7 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-02-25 11:00 120889105 IFK Hallsberg (D4H) - Hidingsta IK (D5H) Allévallen, konstgräs
2018-02-25 12:00 120889118 Lillån FK (D4H) - Adolfsbergs IK (D3H) Lillåvallen Konstgräs
2018-02-25 14:00 120889055 Adolfsbergs IK(D3D) - Nora BK Damer (D2D) 1 - 2 Lugnets IP Konstgräs
2018-02-25 18:10 120889082 Örebro SK Söder Dam (D2D) - Villastadens IF (D2D) Lugnets IP Konstgräs
2018-03-03 12:00 120889102 Yxhults IK (D3H) - FK Bosna 92 (D3H) 5 - 0 Kumla IP
2018-03-04 12:10 120889068 Östansjö IF (D5H) - Åmmebergs IF (D6H) Allévallen, konstgräs
Omgång 3
120889033 Rynninge IK (D1D) - Värmbols FC (D2H)
2018-03-01 20:00 120889111 Örebro SK FK (U19) - IFK Hallsberg (D4H) 5 - 1 Behrn Arena
2018-03-03 10:15 120889086 Latorps IF (D4H) - IF Eker Örebro (D4H) 1 - 4 Karlslund Arena
2018-03-03 10:45 120889091 Örebro SK Söder (D4D) - QBIK (F17) Ekängs IP, Konstgräs
2018-03-03 12:00 120889109 Adolfsbergs IK (D3H) - IFK Örebro (D4H) Lugnets IP Konstgräs
2018-03-03 12:15 120889022 Karlslunds IF HFK (D1H) - Karlstad BK (D2H) 3 - 4 Karlslund Arena
2018-03-03 13:15 120889027 IK Sturehov (D4H) - Skinnskattebergs SK (D4H) 2 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-03-03 14:15 120889037 Vretstorps IF (D4H) - Hidingsta IK (D5H) Allévallen, konstgräs
2018-03-03 16:15 120889053 Sköllersta IF (D5H) - Mariebergs IK (D5H) Allévallen, konstgräs
2018-03-03 16:30 120889009 BK Forward (D1H) - Motala AIF FK (D2H) Kumla IP
2018-03-04 14:15 120889040 IK Sturehov (D3D) - Sköllersta IF (D3D) 4 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-03-04 14:15 120889045 Rynninge IK (D1D) - DFK Värmbol (D1D) 5 - 2 Karlslund Arena
2018-03-04 14:15 120889134 Pålsboda GoIF (D7H) - Frövi IK (D6H) 0 - 1 Allévallen, konstgräs
2018-03-04 16:00 120889097 Lillån FK (D4H) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) 2 - 0 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-03-04 18:10 120889140 Örebro SK Söder Dam (D2D) - IK Sturehov (P04) Lugnets IP Konstgräs
2018-03-04 19:30 120889052 IF Nerike (D7H) - Kurdiska FF Örebro (D7H) 3 - 6 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-03-05 18:30 120889126 Latorps IF (D4H) - Karlslunds IF HFK (U21) Karlslund Arena
2018-03-10 10:15 120889076 Laxå IF (D5H) - Hidingsta IK (D5H) Allévallen, konstgräs
2018-03-10 10:15 120889119 Rynninge IK (D4D) - Örebro SK Söder (D4D) 0 - 4 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-03-10 12:10 120889141 Adolfsbergs IK (U19) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) Lugnets IP Konstgräs
2018-03-10 12:15 120889139 Sköllersta IF (D3D) - Hertzöga BK (D3D) Allévallen, konstgräs
2018-03-10 13:00 120889065 Nyckelby IF (D7H) - Järnboås IF (D7H) 1 - 2 Ekbacken A (konstgräs)
2018-03-10 14:00 120889147 Rynninge IK (D1H) - Motala AIF FK (D2H) Pettersbergs IP, konstgräs
2018-03-10 14:15 120889039 IFK Askersund (D4H) - Hampetorp-Odensbackens IF (D5H) 2 - 1 Allévallen, konstgräs
2018-03-10 16:15 120889069 Östansjö IF (D5H) - Örebro SK Söder (D5H) Allévallen, konstgräs
2018-03-11 10:10 120889062 Mariebergs IK (B) - Axbergs IF (D6H) 3 - 3 Allévallen, konstgräs
2018-03-11 12:00 120889104 Nora FK (D7H) - Frövi IK (D6H) Lillåvallen Konstgräs
2018-03-11 12:00 120889133 Vivalla SK (D6H) - FK Örebro (D6H) Vivalla IP Konstgräs
2018-03-11 14:15 120889006 Lillån FK (D4H) - FK Bosna 92 (D3H) 4 - 6 Lillåvallen Konstgräs
2018-03-11 14:15 120889046 IFK Örebro (D4H) - Nora BK (U21) 1 - 1 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-03-11 16:00 120889056 Adolfsbergs IK(D3D) - Garphyttans IF Dam (D3D) 1 - 1 Lugnets IP Konstgräs
2018-03-11 16:15 120889034 Rynninge IK (D1D) - Nora BK (D2D) 2 - 0 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-03-11 16:15 120889080 Sköllersta IF (D5H) - IFK Hallsberg (D4H) 3 - 2 Allévallen, konstgräs
2018-03-11 18:00 120889125 Finnerödja IF (D7H) - Mullhyttans IF (D7H) Stora Valla B-plan
2018-03-11 19:10 120889103 Åmmebergs IF (D6H) - Kumla BK (D5H) Kumla IP
2018-03-16 18:00 120889130 Kumla BK (D5H) - Ervalla SK (D4H) Lillåvallen Konstgräs
2018-03-17 10:15 120889120 Rynninge IK (D4D) - GSBK/IFK Lindesberg (D4D) 6 - 0 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-03-17 12:00 120889010 BK Forward (D1H) - Skiljebo SK (D2H) Kumla IP
2018-03-17 12:15 120889146 IFK Askersund (B-lag) - Medevi IF (D6H) Allévallen, konstgräs
2018-03-17 14:00 120889057 Adolfsbergs IK(D3D) - Degerfors IF Ungdom (D4D) Lugnets IP Konstgräs
2018-03-17 14:15 120889135 FK Bosna 92 (D3H) - Köping FF (D4H) 2 - 3 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-03-17 14:30 120889143 IFK Kumla (D3H) - FBK Karlstad (D2H) 3 - 0 Kumla IP
2018-03-18 13:15 120889092 Örebro SK Söder (D4D) - Scandinavian FC Örebro (D3D) 1 - 1 Ekängs IP, Konstgräs
2018-03-18 14:00 120889098 IFK Hallsberg (D4H) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) Allévallen, konstgräs
2018-03-18 14:00 120889115 KIF Örebro DFF (F19) - Borens IK Dam (D2D) Behrn Arena
2018-03-18 14:15 120889035 Rynninge IK (D1D) - Ämterviks FF (D1D) 0 - 0 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-03-18 14:15 120889041 IK Sturehov (D3D) - Villastadens IF (D2D) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-03-18 17:10 120889124 IF Eker Örebro (D4H) - FC Assyriska (D4H) 2 - 2 Trängens IP Konstgräs
2018-03-20 20:00 120889112 Örebro SK FK (U19) - IFK Hallsberg (D4H) Behrn Arena
2018-03-21 19:45 120889142 KIF Örebro DFF (F19) - Skyllbergs IK (D2D) Behrn Arena
2018-03-23 19:30 120889148 Adolfsbergs IK (U19) - Latorps IF (D4H) Lugnets IP Konstgräs
2018-03-24 10:15 120889121 Rynninge IK (D4D) - IFK Askersund /Skyllbergs IK (D4D) 0 - 2 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-03-24 10:30 120889154 Örebro SK FK (U19) - Lidköpings FK (D3H) Behrn Arena
2018-03-24 13:15 120889145 IK Sturehov (D4H) - IF Eker Örebro (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-03-24 13:15 120889157 BK Forward (U17) - FBK Karlstad (U17) 2 - 1 Trängens IP Konstgräs
2018-03-24 14:30 120889071 FK Bosna 92 (D3H) - Rynninge IK (D1H) Pettersbergs IP, konstgräs
2018-03-24 15:00 120889152 Arboga Södra IF (D3H) - IFK Örebro (D4H) Ekbacken A (konstgräs)
2018-03-24 16:10 120889083 Örebro SK Söder Dam (D2D) - Sköllersta IF (D3D) Lugnets IP Konstgräs
2018-03-24 18:00 120889153 IFK Hallsberg (D4H) - Mariebergs SK (D5H) Lugnets IP Konstgräs
2018-03-25 10:15 120889032 IFK Askersund (D4H) - Åmmebergs IF (D6H) 0 - 4 Allévallen, konstgräs
2018-03-25 12:15 120889099 Örebro SK Söder (F15) - AIK DFF (F16-18) Ekängs IP, Konstgräs
2018-03-25 12:20 120889149 Frövi IK (U16) - Karlslunds IF HFK (U16) 4 - 1 Lillåvallen Konstgräs
2018-03-25 14:00 120889116 KIF Örebro DFF (F19) - AIK DFF (F19) 2 - 1 Behrn Arena
2018-03-25 14:15 120889042 IK Sturehov (D3D) - Bråtens IK (D3D) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-03-25 14:15 120889100 Örebro SK Söder (D4D) - AIK DFF (F16-18) Ekängs IP, Konstgräs
2018-03-25 14:15 120889158 Lillån FK (D4H) - BK Forward (U19) Lillåvallen Konstgräs
2018-03-25 18:15 120889129 Latorps IF (D4H) - Kolsva IF (D4H) 7 - 0 Karlslund Arena
2018-03-27 19:45 120889160 KIF Örebro DFF (F19) - Rävåsens IK (F19) Behrn Arena
2018-03-29 18:30 120889150 Rynninge IK (D1H) - Skiljebo SK (D2H) 1 - 1 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-03-29 19:30 120889166 Örebro SK Söder Dam (A/U) - IFK Hallsberg FK (A/U) Ekängs IP, Konstgräs
2018-03-29 20:15 120889168 BK Forward (U19) - IFK Örebro (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-03-30 12:00 120889165 Adolfsbergs IK (B) - IFK Hallsberg (D4H) Lugnets IP Konstgräs
2018-03-30 16:10 120889079 Mariebergs IK (B) - Gullspångs IF (B) 3 - 1 Allévallen, konstgräs
2018-03-31 12:00 120889019 Ervalla SK (D4H) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) Lillåvallen Konstgräs
2018-03-31 12:00 120889161 SMÅ IF (D5H) - Glanshammars IF (D7H) Pettersbergs IP, konstgräs
Omgång 4
2018-04-01 16:00 120889058 Adolfsbergs IK(D3D) - IK Sturehov (D3D) Lugnets IP Konstgräs
2018-04-02 13:00 120889169 Karlslunds IF HFK (U21) - IK Viljan Strängnäs (U19) 0 - 0 Karlslund Arena
2018-04-02 14:00 120889163 Adolfsbergs IK (U19) - Rynninge IK (U19) Lugnets IP Konstgräs
2018-04-02 15:15 120889060 Rynninge IK (D1D) - KIF Örebro DFF (F19) 1 - 1 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-04-02 16:15 120889031 IFK Askersund (D4H) - Borens IK Herr (D4H) Allévallen, konstgräs
2018-04-02 19:00 120889113 Örebro SK FK (U19) - Sköllersta IF (D5H) Behrn Arena
2018-04-06 18:45 120889170 Järnboås IF (D7H) - Kopparberg BK (D6H) Pettersbergs IP, konstgräs
2018-04-07 10:15 120889122 Rynninge IK (D4D) - Garphyttans IF Dam (D3D) Pettersbergs IP, konstgräs
2018-04-07 11:30 120889164 Yxhults IK (D3H) - Vretstorps IF (D4H) 2 - 3 Kumla IP
2018-04-07 12:00 120889151 Ervalla SK (D4H) - Bråtens IK (D5H) Lillåvallen Konstgräs
2018-04-07 13:15 120889047 IFK Örebro (D4H) - Kungsör BK (D4H) 1 - 4 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-04-07 14:00 120889093 Östansjö IF (D5H) - Högsjö BK (D6H) Allévallen, konstgräs
2018-04-07 14:30 120889017 IFK Kumla (D3H) - Enköpings SK FK (D3H) 3 - 0 Kumla IP
2018-04-07 16:30 120889155 Örebro (P03) - Uppland (P03) Lillåvallen Konstgräs
2018-04-07 18:30 120889156 Örebro (P03) - Uppland (P03) Lillåvallen Konstgräs
2018-04-08 13:15 120889172 BK Forward (U17) - Karlslunds IF HFK (U17) 2 - 2 Karlslund Arena
2018-04-08 14:15 120889137 Sköllersta IF (D3D) - Skyllbergs IK (D2D) 0 - 0 Allévallen, konstgräs
2018-04-08 14:15 120889173 FK Örebro (D6H) - Bobby BK (D6H) 1 - 2 Vivalla IP Konstgräs
2018-04-08 16:00 120889059 Adolfsbergs IK(D3D) - Scandinavian FC Örebro (D3D) Lugnets IP Konstgräs
2018-04-08 16:15 120889063 Rynninge IK (D1D) - Borens IK Dam (D2D) Uppskj. Pettersbergs IP, konstgräs
2018-04-13 19:30 120889177 Glanshammars IF (D7H) - Latorps IF (D4H) Pettersbergs IP, konstgräs
2018-04-14 10:15 120889051 Rynninge IK (D4D) - Adolfsbergs IK 2 (D4D) 1 - 4 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-04-14 12:15 120889054 Sköllersta IF (D5H) - Nora BK (U21) Allévallen, konstgräs
2018-04-14 14:00 120889179 Östansjö IF (D5H) - Fall IF (D7H) Allévallen, konstgräs
2018-04-14 14:15 120889084 Örebro SK Söder Dam (D2D) - Hällbybrunns IF Dam (D3D) 13 - 0 Lugnets IP Konstgräs
2018-04-15 11:00 120889144 Lekebergs IF P02/03 - Mullhyttans IF (D7H) 4 - 2 Åvallen
2018-04-15 12:00 120889178 Hovsta IF (D6H) - Adolfsbergs IK (U19) Lugnets IP Konstgräs
2018-04-15 12:15 120889138 Sköllersta IF (D3D) - Bråtens IK (D3D) Allévallen, konstgräs
2018-04-15 14:15 120889043 IK Sturehov (D3D) - Scandinavian FC Örebro (D3D) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-04-15 16:15 120889176 BK Forward (U17) - Västerås SK FK (U17) Allévallen, konstgräs
2018-04-15 17:30 120889174 IFK Kumla (U17) - FBK Karlstad (U17) Kumla IP
2018-04-15 19:15 120889107 IF Nerike (D7H) - FK Örebro (D6H) 4 - 2 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-04-21 10:15 120889123 Rynninge IK (D4D) - Degerfors IF Ungdom (D4D) Pettersbergs IP, konstgräs
2018-04-21 11:15 120889181 Frövi IK (D6H) - Glanshammars IF (D7H) 2 - 1 Lillåvallen Konstgräs
2018-04-21 13:15 120889159 Järnboås IF (D7H) - Mullhyttans IF (D7H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-04-21 16:00 120889180 FK Örebro (D6H) - Latorps IF (B) 1 - 3 Lillåvallen Konstgräs
2018-04-22 13:30 120889175 IF Nerike (D7H) - Bobby BK (D6H) 0 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-04-22 15:30 120889066 Nyckelby IF (D7H) - Hed IF (D7H) 2 - 3 Ekbacken A (konstgräs)
2018-04-22 18:00 120889183 Mariebergs IK (B) - Pålsboda GoIF (D7H) Allévallen, konstgräs
2018-04-26 18:30 120889182 Sköllersta IF (D3D) - Bråtens IK (D3D) Sköllervallen IP
2018-04-29 16:00 120889184 Pålsboda GoIF (D7H) - Järnboås IF (D7H) Pålsboda IP
Omgång 5
2018-05-22 18:30 120889185 ÖrebroSyrianska IF Ungdom P04 - Eskilstuna City FK P04 Hedens IP B
Omgång 6
2018-06-26 19:00 120889186 Örebro (P03) - Karlslunds IF HFK (U16) 6 - 0 Grönpepparparkens IP A
Omgång 7
2018-07-10 18:00 120889187 Mariebergs IK (P18) - Latorps IF (P18) 2 - 2 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
Omgång 8
2018-08-02 19:00 120889189 Latorps IF (D4H) - Lillån FK (D4H) 0 - 1 Kilsbergsvallen
2018-08-05 18:00 120889190 Nora BK (D2D) - Adolfsbergs IK(D3D) 2 - 5 Norvalla
2018-08-11 11:00 120889191 Glanshammars IF (D7H) - Pålsboda GoIF (D7H) 3 - 3 Skölvboslätt IP
2018-08-11 11:00 120889192 Mullhyttans IF (D7H) - Granbergsdals IF (D7H) 2 - 1 Åsavallen
2018-08-11 13:00 120889188 BK Forward (D1H) - Rynninge IK (D1H) 1 - 1 Trängens IP
2018-08-13 18:30 120889193 Hovsta IF (D6H) - Kurdiska FF Örebro (D7H) 5 - 2 Lillåvallen Konstgräs
2018-10-14 13:45 120889194 Örebro (F03) - Värmlands Fotbollförbund (F03) 1 - 7 Sköllervallen IP
2018-10-14 15:20 120889195 Örebro (F03) - Värmlands Fotbollförbund (F03) 0 - 3 Sköllervallen IP
2018-10-27 11:00 120889196 Örebro (F02) - Östergötland (F02) 0 - 5 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-11-01 19:00 120889198 Örebro (P02) - BK Forward (U17) Trängens IP Konstgräs
2018-11-09 18:00 120889202 BK Forward (U19) - IFK Malmö FK (U19) 2 - 2 Trängens IP Konstgräs
2018-11-10 11:00 120889200 PSC Academy - Scandinavian FC Örebro (D3H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2018-11-11 10:00 120889199 Scandinavian FC Örebro (D3H) - Rynninge IK (U-lag) Pettersbergs IP, konstgräs
2018-11-14 18:00 120889197 Karlslunds IF HFK (U21) - PSC Academy 1 - 0 Karlslund Arena
2018-11-15 18:30 120889201 PSC Academy - BK Forward (U19) 2 - 2 Trängens IP Konstgräs
2018-12-01 13:30 120889203 Karlslunds IF HFK (D1H) - Karlslunds IF HFK (D1H) 1 - 0 Karlslund Arena
Maif Vatten

Postadress:
Motala AIF FK - Fotboll
Bangårdsgatan 3
59135 Motala

Kontakt:
Tel: 0141223250, 0141223263
Fax: 0141211288
E-post: This is a mailto link

Se all info